Опис Кліщі для опресування штекерів RJ11, RJ12, RJ45 типу Western INTERTOOL HT-7052
Призначення
Інструмент для обтиску (прес-кліщі) або кримпер застосовується для опресування конекторів, модульних роз'ємів, мережевих або телефонних кабелів, які застосовуються в комп'ютерних та телефонних мережах. Також може використовуватися для зачищення та різання дротів завдяки вбудованому лезу.
Ефективна робота
Інструмент з храповим механізмом дозволяє в кілька етапів рівномірно і якісно обтиснути наконечники без особливих зусиль з боку майстра. Регулятор у вигляді шестерні дозволяє вибрати оптимальну силу обтиску. Поворотна пружина з важелем для розблокування механізму храпу.
Міцна конструкція
Інструмент виготовлений із Cr-V сталі, що гарантує виняткову зносостійкість та довговічність. Прес-кліщі добре витримують навантаження і мають великий ресурс роботи. Хром забезпечує високу твердість та міцність, а ванадій надає амортизаційних властивостей. Кліщі мають зручні двокомпонентні ручки з прогумованим покриттям, які забезпечують надійне утримання під час роботи.
| Тип | обтискні |
| Матеріал виготовлення | Cr-V сталь |
| Вага | 0,325 кг |
Відгуки про Кліщі для опресування штекерів RJ11, RJ12, RJ45 типу Western INTERTOOL HT-7052
Немає відгуків про цей товар.
Питання та відповіді (FAQ) Кліщі для опресування штекерів RJ11, RJ12, RJ45 типу Western INTERTOOL HT-7052